O mnie i o usługach

Jestem wykwalifikowanym tłumaczem języka angielskiego (magister filologii rosyjskiej UW, Diploma in Public Service Interpreting), z czternastoletnim doświadczeniem zdobytym na terenie Wielkiej Brytanii.

Moje nazwisko znajduje się na liście tłumaczy sektora publicznego – National Register of Public Service Interpreters.

Oferuję zarówno tłumaczenia ustne (na miejscu, telefoniczne i wideo), jak i pisemne.

Specjalizuję się w tłumaczeniu tekstów  z zakresu prawa, medycyny i edukacji.

Świadczę usługi m.in. dla sądów, policji, NHSu, szkół, opieki społecznej, lokalnych władz (np. Bristol City Council), prawników (w tym specjalizujących się w prawie rodzinnym oraz prowadzących sprawy o odszkodowania powypadkowe) i dla klientów indywidualnych.

Korzystając z moich usług, mają Państwo możliwość ustalenia bezpośrednio z usługodawcą terminu, formatu oraz sposobu/miejsca ich realizacji. Wszystkie moje tłumaczenia poprzedzone są dokładnym zbadaniem przedmiotu i wykonane na najwyższym poziomie, dzięki czemu są czytelne i czyta się je jak oryginał. Zawsze dostarczane na czas.

Proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy w celu omówienia Państwa potrzeb i ustalenia ceny usługi i terminu realizacji. Jeżeli nie odbieram telefonu, proszę zostawić wiadomość głosową lub wysłać sms. Na pewno odezwę się do Państwa jak tylko będę ponownie wolna.